Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane , (TRS-114-35b)

ID TRS-114-35b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 100.800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 112.08 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 - te nje pallati te ri prane qendres ne Tirane. Pallati perfundon punimet ne muajin mars.

Pallati ka punime shume cilesore me nje standart shume te larte dhe ofron nje jetese shume te rehatshme dhe te qete te banoreve qe jetojne aty.

Kompleksi ju ofron banoreve nje sheshpushim te mbushur me gjelberim dhe nje hyrje te vecante vetem per banoret qe jetojne ne kompleks. 

Ka siperfaqe totale 112.8 m2 e cila ndahet sallon ndenje soxhorno se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon. 

Apartamenti ka drite natyrale ne te gjitha dhomat.

Shitet i pamobiluar . 

Apartamenti ka ballkon me pamje nga veriu.

Pallati ka ashensor dhe nje siguri te madhe vezhgim me kamera 24 ore.

Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 7 dhe
Në Shitje 1219-53T 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Në Shitje 619-35L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim te n
Në Shitje 821-54F 112.795 €

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje pallati
Në Shitje 1021-21N 87.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri i cili ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne kat
Në Shitje 414-29b 100.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e peste prane ...

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Në Shitje 221-19D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Universiteti Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ...

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne ka
Në Shitje 215-46m 99.000 €

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te r
Në Shitje 215-56m 115.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te ...