Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRS-1115-59b)

ID TRS-1115-59b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 138.5 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit.

Pallati ju ofron cilesi te larte ndertimi, sheshpushime te gjelberuara, administrim, ashensor dhe mundesi per blerjen e vendeve te parkimit te makines ne garazhd, kuptohet me pagese ekstra.

Apartamenti ka siperfaqe prej 138.5 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Shitet e mobiluar me te gjitha pajsjet e saj. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.

Dritaret jane dopio xham te pajisura me grila.

Apartamenti ka nje organizim perfekt te dhomave te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkonet ju ofrojne pamje te mrekullueshme te zones perreth te orientuar nga lindja dhe jug-perendimi.

Zona eshte e qete, me ajet te paster dhe shume e zhvilluar kohet e fundit. Prane saj do te gjeni dyqane te ndryshme, supermakete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furre buke, pasticeri, farmaci etj.

Pallati pozicionohet vetem disa metra larg Zogut te Zi me akses te drejperdrejte ne Unazen e Vogel te Tiranes.

Kjo prone eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 120.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 1018-53L 107.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompl
Në Shitje 1213-43 115.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompleksi te ri ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 115.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Në Shitje 618-36d 123.300 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Në Shitje 419-49L 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me
Në Shitje 921-22V 125.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 717-66L 130.000 €

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati e ri buze ...