Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-215-56m)

ID TRS-215-56m
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 115.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 124 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane .
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mirendertuar.
Ka nje siperfaqe prej 124 m2 te organizuar ne :sallon i madh i bashkengjitur me kuzhinen dhe zonen e ngrenjes dhe me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi nje prej te cilave ka dalje ne ballkonin tjeter,2 tualete , dhome tharje,korridor qe ndan dhomat nga ambjenti tjeter.
Punimet e brendshme jane bere privatisht me nje cilesi te larte dhe mobilimi eshte me nje stil te vecante dhe te rafinuar.
Ngrohje /ftohje me kondicioner.
Apartamenti ndricohet me drite natyrale gjate gjithe dites dhe ka orientim nga perendimi.
Ballkonet ne forme verande ofrojne nje pamje relaksuese .
Kompleksi ofron kushtet me te mira per nje jetese sa me komode per familjen tuaj .
Me akses ne rrugen e Durresit,Mine Peza ,Zogu i Zi .
Zona eshte e qete dhe mjaft e zhvilluar.
Perfshihen 2vende parkimi ne garazhd nentokesor .
Kompleksi ofron administrim dhe mirmbajtje te vecante per cdo ndertese.
Me dokumenta te rregullta pronesie.


Cmimi 115.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 117-36L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Në Shitje 317-8L 120.000 €

Apartament  per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses direkt ne rrugen Mine Peza.Banesa nd
Në Shitje 717-1K 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses direkt ne rrugen Mine Peza.Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndo
Në Shitje 1218-156 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne ...

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me
Në Shitje 415-39m 125.000 €

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 617-43L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 218-6d 116.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...