Apartament 2+1 dupleks me qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-821-46F
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 4-kateshe me ashensor ne zonen e Liqenit te Thate.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje sallon se bashku me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies dhe 1 korridor.

Banesa ka gjithashtu dhe nje verande te bollshme dhe qe ofron nje pamje te hapur nga liqeni i thate.

Ne brendesi te apartamentit ndodhen shkallet qe lidhin katin e pare te dupleksit me pjesen e 2 qe ka formen e nje papafingoje.

Ne katin 2 ndodhet nje dhome gjumi dhe nje tualet. Kati i pare ka sallonin, kuzhinen, ambientin e ngrenies, tualetin dhe dhomen e gjumit gjithashtu dhe veranden.

Bashk me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim, i cili ndodhet ne katin e nendheshem te pallatit.

 

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges Pandi Dardha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e d
Me Qira 321-1D 420 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges Pandi Dardha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kate
Me Qira 118-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te ...

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 1123-35X 350 €

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 421-36V 430 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje p
Me Qira 117-11d 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ...


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu, ne zonen e Don Boskos, ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 124-1Z 500 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu, ne zonen e Don Boskos, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete
Me Qira 1113-3 400 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te ...

Apartament 2+1 me qera tek ish fusha aviacionit.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mir
Me Qira 622-40Z 400 €

Apartament 2+1 me qera tek ish fusha aviacionit. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri te mireadministruar me dy ...