Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes

ID TRR-714-34b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 116 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri.

Pallati ndodhet buze rruge kryesore, vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes.

Ai ofron siguri, administrim dhe 2 ashensore.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 116 m2 e ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 magazine e vogel, tualet, ballkon dhe koridor.

Shtepia eshte plotesisht e mobiluar dhe te gjitha dhomat jane te shtruara me parket.

Ballkoni ka pamje nga jug-lindja dhe dhomat jane te gjitha te ndricuara me driten e diellit.

Zona perreth eshte shume e zhvilluar e mbushur plot me restorante, bare, minimarkete, supermarkete, dyqane te ndryshme etj.

Ka mundesi per parkim makine ne garazhd.

Cmimi 550 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-25F 600 €

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vje
Me Qira 1215-16b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane sheshit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 1215-9K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Me Qira 1120-47D 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 616-16K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . 
Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertes
Me Qira 816-26K 450 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertese te re.  Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 1214-12E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer zones ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte ten je
Me Qira 220-50H 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ri me ...