Apartament 2+1 me qera ne Bllok ne Tirane

ID TRR-515-24i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, verande.

Apartamenti ofrohet i mobiluar,me punime gipsi, kuzhina e kompletuar me elektroshtepiaket  e nevojshme dhe lavastovilje.

Apartamenti eshte i ndricuar gjate dites me drite natyrale, veranda me orientim nga perendimi.

Ngrohje/ ftohje me kondicionere.

Pallati lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Bllokut dhe ofron akses ne rrugen Andon Zako Cajupi, Sheshin Willson, zonen e Tiranes se Re, Liqenin Artificial.

Prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe pikave kyce te qytetit.

 


Cmimi 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira prane Xhamise ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1120-38V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane Xhamise ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 817-30K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe te ...

Apartament 2+1 me qira ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati
Me Qira 220-8H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 819-11T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 600 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje vi
Me Qira 421-33V 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te ne nje pallat prane rru
Me Qira 216-36b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te ne nje pallat prane rruges kryesore. Me ...