Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Colombo tek Liqeni ne Tirane

ID TRR-521-23V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 99.3
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kolombo

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri, e pozicionuar ne katin e trete.
Siperfaqja totale e baneses eshte 99.3 m2, e cila organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.
Shtepia ofrohet e mobiluar dhe e shtruar me parket, me mobilje moderne dhe me hapesire te bollshme.
Ka nje orientim ne lindje duke lejuar depertimin e drites natyrale ne te gjithe ambientin.
Ngrohja dhe ftohja behet e mundur nga kondicioneri ne sallon.
Pallati ofron administrim te mire dhe eshte i pajisur me ashensor.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e sigurte dhe e qete dhe ndodhet prane rruges Hamdi Sina dhe prane Kopshtit Zoologjik.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te n
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 813-2 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 219-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 622-30Z 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1123-25Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...