Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-618-44E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 101
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit

Ofrohet apartament 2+1, me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri. Ndarja e hapesirave te brendshme te ambientit eshte shume e mire sepse ka nje dhome ndenje te madhe ku perfshihet edhe ambjenti i gatimit, korridor, dy dhoma gjumi, dy tualete si edhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, i mobiluar me nje stil bashkekohor, pervec dhomes se vogel te gjumit e cila mund te shfrytezohet edhe si dhome gjumi edhe si studio, ne varesi te deshires se klientit, si edhe ka te gjitha utilitet e nevojshme per te filluar menjehere jetesen aty. 

Apartamenti ka nje sistem qendror ngrohje ftohje per te gjithe ambjentin.

Rezidenca ofron administrim te mire te ambjenteve te perbashketa dhe roje sigurimi 24 ore.

Kodra e Diellit konsiderohet si nje nga zonat me te qeta te qytetit te Tiranes dhe apartamenti qe ndodhet ne kete zone ka akses te lehte ne Rrugen Kodra e Diellit, ne Unazen e Madhe, si edhe ne rruge te tjera, gjithashtu lidhet drejtperdrejt me zonen e Komunes se Parisit.

 

Cmimi: 500Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash,
Me Qira 214-15j 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 1019-14L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kate
Me Qira 118-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati
Me Qira 422-12V 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar n
Me Qira 1222-63Z 600 €

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te ...

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane.

Apartamenti n
Me Qira 1217-36R 400 €

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1119-8T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tira
Me Qira 722-10S 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ne ...