Apartament 2+1 me qira prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane

ID TRR-823-42Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 10
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine qe ka akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga JugPerendimi duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Secila dhome eshte e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglian.
Banesa ofron nje pamje te lire dhe kendshme te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym Shyri, zonen e 21 Dhjetorit, rrugen e  Durresit etj.
Disponon nje post parkimi me kosto ekstra prej 50 euro/muaj

Cmimi 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati e
Me Qira 821-38F 500 €

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 220-51H 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Filip Jano tek Kompleksi Marga 2 ne Tirane.
Shtepia pozicionohet n
Me Qira 923-24Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Filip Jano tek Kompleksi Marga 2 ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 1022-20G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit shume prane Kopshtit Botanik dhe Residences Kodra e
Me Qira 524-4Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit shume prane Kopshtit Botanik dhe Residences Kodra e Diellit ne ...

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile
Me Qira 1020-26V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile 4-kateshe. Ka ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...