Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-822-25A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 106.7 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e Kavajes.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 106.7 m2 dhe organizohet ne nje sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe bashkohor.
Orientohet nga Veri-Perendimi.
Pallati ofron te gjitha sherbimet si: mirembjatje ashensori, shkallesh dhe roje.
Zona eshte mjaft e qete dhe e kerkuar.
Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen e Kavajes dhe eshte shume prane me qendren e Tiranes.

Cmimi: 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, pran
Me Qira 1014-21b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira tek Residenca The Touch of Sun ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia pozicion
Me Qira 723-46Z 900 €

Apartament 2+1 me qira tek Residenca The Touch of Sun ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 1 ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-30L 700 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 224-31X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 123-39A 750 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 523-24Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1017-10L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...