Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-614-26b)

ID TRR-614-26b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane optika Roma ne Tirane.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Gjithashtu ndodhet 5 minuta larg qendres se Tiranes.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 e ndare ne:

-Sallon,

-Kuzhine te vecuar,

-2 dhoma gjumi,

-2 ballkone, ku njeri ka pamje nga mali I Dajtit,

-2 tualete

-Dhe koridor.

Shtepia ka nje mobilim bashkohor. Kuzhina dhe dhomat e gjumit jane te pajisura me te gjitha paisjet, ku mund te permendim sobe, tv, frigorifer, lavastovilje, mikrovale etj.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner.

Zona eshte e qete dhe pallati ndodhet prane rruges kryesore.

Apartamenti disponon vend parkimi makine ne garazhd.

Cmimi 900 Euro / muaj i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1118-9L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 918-40E 1000 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te ...

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 718-69d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 222-20V 850 €

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe ...

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1116-20T 800 €

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje m
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 1017-32d 800 €

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne
Me Qira 419-2L 1000 €

Apartament 2+1 modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te dhe ...