Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-318-11d)

ID TRR-318-11d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 144 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasnait

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte 144 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe shume te rehatshem.

Orientohet nga jug-lindja dhe ju ofron pamje te hapur te zones dhe drite natyrale pergjate gjithe dites.

Te gjitha dhomat kane dalje ne ballkon dhe njeri nga tualetet eshte i pajisur me dritare.

Apartamenti eshte i shtruar me parket.

Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne Autostraden Tirane-Elbasan, rrugen Faik Konica, 

Etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Mundesi per parkim me pagese ekstra ne katin e nendheshem te pallatit.

 

Cmimi 750 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira RR-816-38b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, perballe me ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa.

Me siperfaqe 120 m2 ju ofro
Me Qira 312-5 700 € €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 120 m2 ju ofron nje sallonin e ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 619-14T 800 €

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje
Me Qira 313-14 800 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Me Qira 718-59d) 800 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 519-52T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pjese ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 316-45K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati i ...