Apartament 2+1 me qira prane zones se Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-1021-28N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 5
Sipërfaqe m2 222
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, i vendosur ne nje zone shume te qete dhe te sigurte prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 92 m2 duke u organizuar ne sallon bashkangjitur me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe nje verande me siperfaqe prej 112 m2.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar ne menyre kontemporane dhe te pershtatshme per nje jetese komode, salloni, kuzhina dhe ambienti i ngrenies ndajne nje ambient te vetem, salloni eshte i bollshem, kuzhina eshte e pajisur me cdo elektroshtepiake te nevojshme per gatim, dhomat e gjumit kane arredim teper modern, njera nga banjot ka dush te mbyllur me dyer xhami ndersa tjetra ka nje vaske.
Nga veranda ofrohet nje pamje e mrekullueshme te maleve, te qytetit te Tiranes, te ndertesave shumekateshe dhe aksesohet nga salloni dhe nga njera prej dhomave te gjumit. 
Pallati ofron administrim te mire.
Duke qene se ka orientim lindje-jug-perendim, baneses nuk i mungon ndricimi natyral gjate dite, qe nga momenti qe lind dielli derisa perendon.
Cdo dhome e apartamentit eshte e pajisur me kondicioner i cili siguron ngrohjen dhe ftohjen.
Ka dalje ne rrugen Liqeni i Thate dhe ndodhet prane Autostrades Tirane-Elbasan.

Cmimi: 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 700 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 220-38S 600 €

Apartament 2+1 me qira te kompleksi Kika 2 ne rrugen Robert Zhvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate dhe te ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje komp
Me Qira 915-18b 600 €

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-15d 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Me Qira 915-33S 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zo
Me Qira 913-3 600 €

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe ...