Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-518-28d)

ID TRR-518-28d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 126 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e  gjashte te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale e apartmentit eshte 126 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe i pabanuar me pare.

Ftohja dhe ngrohja  sigurohet nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome e gjumit matrimoniale.

Kuzhina eshte e pajiur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe e gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket.

Apartamenti orientohet nga lindje-veri-perendimi dhe ju ofron nje pamje te hapur te qytetit te Tiranes.

Zona eshte nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne zonat qendrore te qytetit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je
Me Qira Trr-217-16d 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ri. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.

Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje p
Me Qira 417-15T 650 €

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1016-6K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 813-21 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-4d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 316-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 116-25K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje zone te vjeter dh
Me Qira 913-9 500 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te vjeter dhe te qete te ...