Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-123-22G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 6
Sipërfaqe m2 86.7 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vace Zela

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 86.7 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet
dhe dy ballkone.
Jepet per qera i mobiluar me nje stil bashkekohor. Dritaret jane te gjitha te pajisurame grila.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit sigurohet nga tre kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar se fundmi prane fasiliteteve te ndryshme si: shkolla, farmaci, markete etj.

Cmimi 500 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne k
Me Qira 818-35E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e tr
Me Qira 121-15G 600 €

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , ...

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane
Pozicionohet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1222-14G 440 €

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 123-46G 440 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 1017-27L 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 818-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te t
Me Qira 1022-18Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje vile private ...