Apartament 2 + 1 me qera prane kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1215-3b)

ID TRR-1215-3b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 113 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Brari

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron cilesi shume te larte ndertimi, administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 113 m2 apartamenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e saj. Mobilimi eshte modern dhe pothuajse i ri.

Brenda apartamentit jane vendosur punime dekorative gipsi dhe leter murale.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket laminat te nje cilesi shume te mire.  Ne sallon ndodhet nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, plot ajer te paster dhe shume  e zhvilluar kohet e fundit. Preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Pallati ka akses ne autostraden Tirane – Elbasan dhe pozicionohet fare prane liqenit Artificial, kopshtit Zoologjik dhe kopshtit Botanik.

Cmimi 550 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 219-5S 450 €

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te
Me Qira 1219-4L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te n
Me Qira 118-11R 450 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me
Me Qira 114-6b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te r
Me Qira 120-22S 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te k
Me Qira 315-23m 600 €

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te kryeqytetit. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te r
Me Qira 117-15L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...