Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1217-50R)

ID TRR-1217-50R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 430 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 106 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te pajisur me ashensore.

Siperfaqja totale prej 106 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, korridore, nje ballkon dhe dy tualete.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkohor dhe te rehatshem.

E gjithe siperfaqja e tij eshte e shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet tre kondicionereve te vendosur ne sallon dhe ne dhoma.

Ballkoni ka hapesire te bollshme dhe paraqet nje pamje te rruges kryesore.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte e zhvilluar dhe shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Naim Frasheri, rrugen Nikolla Lena, Kryqezimin e 21 Dhjetorit, rrugen Muhamet Gjollesha etj.

 

Cmimi 430 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6,
Me Qira 724-12X 480 €

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 6, kati i fundit i ...

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 323-57Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te ...

Apartament  2+1  me qera prane rrethrrotullimit te Selites ne Tirane.

Pozicionohet ne k
Me Qira 916-38L 400 €

Apartament  2+1  me qera prane rrethrrotullimit te Selites ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qera te “Ushtari i Panjohur” ne Tirane.

Megjithese apartamenti pozi
Me Qira 61392 350 €

Apartament 2+1 me qera te “Ushtari i Panjohur” ne Tirane. Megjithese apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1217-44d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 316-7K 300 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen At Zef Pellumbi ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Pozicionohet ne k
Me Qira 1023-30G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen At Zef Pellumbi ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje ...


Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Alija ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 820-15D 320 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Alija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...