Apartament 2+1 me qira ne Rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-1120-48i
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 7
Sipërfaqe m2 92
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vace Zela

Apartament me qira ne Rrugen Vace Zela, prane Globit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje ndertese te re me ashensor, me siperfaqe te brendshme prej 92 m2.
Apartamenti  ndahet ne nje sallon te lidhur me kuzhinen, dy dhoma gjumi,nje  tualet dhe dy ballkone. Mobilimi eshte i kendshem dhe komod per  jetese te rehatshme, me te gjitha kushtet dhe pajisjet e nevojshme. Pamja nga ballkonet eshte e hapur dhe nuk bllokohet nga ndertesa te tjera.
Orientimi i apartamentit eshte nga jug-perendimi dhe veri-perendimi  me ngrohtesi dhe drite pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja behet nga 1 kondicioner  ne sallon. Ndertesa ndodhet ne nje zone dinamike dhe te kerkuar te Tiranes, ku ofrohen te gjitha sherbimet e nevojshme per te jetuar si markete, farmaci, bar-restorante, shkolla, transport publik shume afer zones dhe te tjera lehtesira.
Pallati ofron administrim dhe siguri 24 ore. Po ashtu ka mundesi parkimi ne rrugicat afer nderteses.
Apartamenti ka pozicionim  mjaft te favorshem, me dalje direkte ne Rrugen e Kavajes, Bulevardin Gjergj Fishta, Rrugen Teodor Keko, Autostraden Tirane-Elbasan, Zonen e 21 Dhjetorit dhe te tjera rruge te ndermjetme.

Cmimi 400 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 818-34L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kates
Me Qira 719-45T 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vje
Me Qira 1019-35T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 218-28d 450 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit
Me Qira 216-54b 420 €

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 619-30T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander
Me Qira 716-2K 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander Prosi. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1119-70L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ...