Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-617-38L)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-617-38L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Sipërfaqe m2 117 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Banesa ka siperfaqe totale prej 117m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme ose e pamobiluar ne varesi te preferencave te klientit.

Ka orientim nga jug-perendimi duke mundesur ndricim natyral pothuajse gjithe dites.

Ne dhomen e ndenjes eshte pozicionuar nje oxhak funksional dhe kend mini-bari.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme, duke ofruar administrim ashensor dhe siguri 24-ore.

Ka akses ne rruget kryesore si: rruga Ibrahim Rugova, rruga Sami Frasheri dhe pak minuta nga Sheshi Nen Tereza.

Ka mundesi parkimi me pagese ekstra prane pallatit.

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banimi te nje
Me Qira 919-24L 500 €

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 1216-11d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjete
Me Qira 114-38 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nj
Me Qira 513-25 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 1119-59T 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV dhe te V te nje
Me Qira 413-4 550 €

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV dhe te V te nje pallati ekzistues, ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kat te 4-te
Me Qira 515-49m 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 4-te te nje pallati te ...