Apartament 2+1 per qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-424-43X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 7
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine te vecuar, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet teresisht i mobiluar me nje stil bashkekohor. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi chiller te pozicionuar ne cdo ambient te apartamentit. 
Banesa orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Dhoma e gjumit matrimoniale ka akses menjehere ne ballkon. 
Apartamenti i ofron te gjitha paisjet elektroshtepiake te nevojshme per nje jete familjare sa me te rehatshme. 
Pallati i cili pozicionohet shume prane rruges kryesore, ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne qendren e Tiranes dhe ne rrugen Myslym Shyri. 


Cmimi: 700 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 820-25V 650 €

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pa
Me Qira 1117-47R 800 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kati
Me Qira 922-16Z 600 €

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 1116-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 722-24Z 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 318-55d 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vila
Me Qira 1020-54i 650 €

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vilave 4 katshe te ...