Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-47E)

ID TRR-918-47E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 210 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe nje verande me siperfaqe 70 m2. Perbehet nga nje dhome ndenje, nje kuzhine te ndare, 2 dhoma gjumi te cilat kane edhe nga nje studio te vogel, nje korridor, 2 tualete dhe nje ballkon perqark.

Ofrohet i mobiluar me nje stil pjeserisht klasik me mobilje prej druri dhe pjeserisht modern. Eshte i shtruar me parket laminat. Dyert edhe dritataret te cilat jane te pajisura me grila jane mjaft cilesore. Ka te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Jane instaluar tre kondicionere per ngrohjen dhe ftohjen.

Veranda ofron nje ambient pushimi dhe gjithashtu nje pamje te plote te qytetit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona ku ndodhet prona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin, me supermarkete, dyqane, bare, restorante etj.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne Qendren e Tiranes, ne rrugen e Kavajes, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne zonen e Vasil Shantos dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 700 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje
Me Qira 313-14 800 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje v
Me Qira 1016-10K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe
Me Qira 113-6 600 € €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 120 m2 dhe perbehet nga nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 216-38K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 513-31i 650 €

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 9-te jo te fundit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 419-1T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne
Me Qira 614 10b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 216-63K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...