Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-613-39)

ID TRR-613-39
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 93 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor.

Banesa ka nje siperfaqe prej 93 m2 dhe ofrohet me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme te kuzhines.

Ne te do te gjeni sallonin e ndenjes, 2 dhoma gjumi, studio dhe tualet.

Uje dhe drita 24 h. 

Salloni eshte i pajisur me kondicioner.

Pasdite apartamenti eshte plot drite, pasi eshte i orientuar nga perendimi.

Pallati ndodhet shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, dhe ajrit te paster qe ofron Parku.

 

Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 2-kateshe n
Me Qira 816-32b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 2-kateshe ne krah te rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kroi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe.
Sh
Me Qira 1119-48T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kroi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Shtepia ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Apartamenti &nbsp
Me Qira 1116-59d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 517-3d 300 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati t
Me Qira 819-36S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera prane zones se Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa
Me Qira 1117-43R 300 €

Apartament me qera prane zones se Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter pa ashensor ne rrugen ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate.
Pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pal
Me Qira 1014-31b 270 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate. Pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pallatesh prane ...

Apartament 2+1 me qera prane kryqezimit te Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fun
Me Qira 919-36S 300 €

Apartament 2+1 me qera prane kryqezimit te Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati ...