Apartament 2+1 me qera ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRR-1022-26G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 97 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Alla

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 97 m2 te shperndare ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet
dhe nje ballkon.
Apartamenti ofroheti mobiluar ne menyre bashkekohore. Kushina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Dhomat jane te bollshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Zona eshte e qete dhe ne zhvillim e siper prane sherbimeve te ndryshme si: farmaci, shkolla, markete etj.
Ka akses te lehte ne zonen e Astirit, zonen e Yzberishtit, rrugen Teodor Keko etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1118-22E 350 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pall
Me Qira 915-50m 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 322-43S 320 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne kompleksin Kika e R
Me Qira 716-52b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne kompleksin Kika e Re. Siperfaqja e ...

Apartament 2+1 me qera prane kryqezimit te Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e nente dhe te fu
Me Qira 919-36S 300 €

Apartament 2+1 me qera prane kryqezimit te Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe
Me Qira 1015-43b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges ...

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane
Pozicionohet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1222-14G 440 €

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri b
Me Qira 115-41b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...