Apartament 2+1 me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-119-12L)

ID TRR-119-12L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe prej 105 m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon me pamje nga rruga kryesore.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajiset e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale  dhe te gjitha dritaret jane te pajisura me grila.

Pallati ndodhet shume afer rruges kryesore me akses ne rrugen Teodor Keko prane zones se Astirit qe po zhvillohet me hapa shume te shpejte. Pallati gjithashtu ofron administrim, siguri dhe mundesi parkimi.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka
Me Qira 919-37S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me
Me Qira 113-13 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me siperfaqe 110 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik.
Pozicionohet ne katin e 4 te
Me Qira 523-34R 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir. 
Pozicionohet ne katin 4 te nje p
Me Qira 1122-30V 450 €

Apartament 2+1 per qera prane rruges Sabri Prezeva ne Astir.  Pozicionohet ne katin 4 te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati
Me Qira 220-8H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati buze rruge ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.

Ndodhet n
Me Qira 317-31L 500 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 421-10D 500 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Alban
Me Qira 922-10G 480 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne ...