Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-1121-43V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 86.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Ullishtes, Liqeni i Thate

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 86.2 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil minimalist, e shtruar plotesisht me parket.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Pozicionimi jug-perendim ofron ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites.

Zona eshte mjaft e zhvilluar, e njohur dhe e kerkuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane do te gjeni te gjtha sherbimet e nevojshme.

Pallati eshte i mireadministruar dhe ofron siguri dhe qetesi.

Ka akses direkt ne rrugen Hamdi Garunja, rrugen Hamdi Sina, rrugen Liqeni i Thate dhe prane Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit Artificial.

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 319-49S 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te n
Me Qira 214-31b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Me Qira 117-4L 350 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres G-Kam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pal
Me Qira 313-24 300 €

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vje
Me Qira 1217-58L 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor, ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1217-3d 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e t
Me Qira 1216-5d 300 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 220-20S 370 €

Jepet apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...