Apartament 2+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-818-10E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament luksoz 2+1 me qera ne zonen e Lundres prane qendres Tregtare TEG, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te brenda nje kompleksi rezidencial qe ndodhet shume prane TEG, me vila dhe apartamente ne godina tre kateshe.

Siperfaqja prej 140 m2 organizohet ne nje sallon ndenje, nje ambient gatimi, nje salle ngenie, 2 dhoma gjumi, nje lavanteri, korridor, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.

Ambienti eshte i mobiluar ne stilin neoklasik.

Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga nje sistem qendror ngrohje ftohje.

Rrihet nga dielli nga lindja ne perendim dhe ka pamje te mrekullueshme nga cdo cep i apartamentit.

Kompleksi ka recepsion 24 ore, monitorim me kamera te gjithe rrethimit, pishine e hapur, palester, parukeri, bar kafe, fushe basketbolli, pedonale per shetitje, parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket.

Punimet jane shume cilesore, cdo detaj i realizuar ne kompleks eshte bere me profesionalizem.

Ne cmim perfshihet dhe parkimi.

Ndodhet vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne zonen e Lundres, ne zonen e Farkes dhe ne Autostraden Tirane-Elbasan.

 

Cmimi: 1500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te p
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te pajisur ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallat
Me Qira 315-53m 1600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...