Apartament dupleks 2+1 me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane

ID TRR-219-35S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 2
Sipërfaqe m2 193
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese te re.

Ka nje siperfaqe totale prej 193 m2 e organizuar ne 2 kate si me poshte:

Kati 1: Ambient ndenje, kuzhine dhe nje verande te madhe.

Kati i II: 2 dhoma gjumi, 1 depo, 1 dhome studio, tualet, korridor dhe nje ballkon.

Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar me nje arredim modern.

Punimet jane bere me arkitekt me nje dizanje modern dhe nje cilesi shume te larte. Dritaret jane dopio xham, ambienti eshte i shtruar i gjithi me parket teper cilesor dhe sistemi i ndricimit eshte led.

Apartamenti ka te instaluar sistem chiller ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.

Orientimi i dupleksit eshte veri-jug-perendim duke te ofruar drite natyrale gjate gjithe kohes dhe pamje te mrekullueshme te Tiranes.

Zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster.

Rezidenca ofron patrrulla sigurimi dhe monitorohet me sistem CCTV 24/h.

Ka akses ne rrugen Kodra e Diellit, rrugen Rrapo Hekali, prane Liqenit Artificial etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 1200 Euro / Muaj (Perfshire Taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 619-44T 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 419-17L 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-19T 1100 €

Apartament moderne 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...