Apartament 2+1 me qera ne zonen e Oxhakut ne Tirane

ID TRR-722-23G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 420 euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 79.97 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe prej 79.97 m2, te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Mobilimi eshte bashkekohor dhe cdo gje eshte e rikonstruktuar.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohen nga nje kondicioner, i vendosur ne dhomen e ndenjes.
Ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme si: spitale, supermarkete, farmaci, shkolla, cerdhe etj.
Ka akses te lehte ne rrugen Kongresi i Lushnjes. 

Cmimi: 420 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Magnet, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozic
Me Qira 223-34Z 450 €

Apartament per qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane Kompleksit Magnet, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VI-
Me Qira 1113-28 450 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen prane Vizion Plusit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje kompleksi te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 1116-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament me qera te rruga e Elbasanit ne Tirane, ne fillim te rruges Pjeter Budi.
Pozicionohet ne
Me Qira 118-60a 500 €

Apartament me qera te rruga e Elbasanit ne Tirane, ne fillim te rruges Pjeter Budi. Pozicionohet ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje
Me Qira 313-8 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te vjeter ...

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te r
Me Qira 716-50b 400 €

Apartament me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ushtarit ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges 5 Maj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1118-54L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges 5 Maj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tira
Me Qira 119-37S 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton, prane qendres Kristal dhe Komunes se Parisit, ne Tirane. Ndodhet ne ...