Apartament 2+1 me qira prane zones e Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-722-20Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 340 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 127 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Sinani

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 127m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy veranda.
Shtepia ofrohet e pamobiluar, vetem me pjesen e kuzhines dhe jepet si per biznes ashtu edhe per banim.
Eshte e orientuar nga Jugu dhe Veriu duke i mundesuar baneses ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zona ka akses te lehte ne Unazen e Vogel, Xhamllik, Rrugen Bardhyl dhe zonen e Brrylit.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi: 340 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me oborr me qira ne rrugen Besa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile me hy
Me Qira 421-16D 450 €

Apartament 2+1 me oborr me qira ne rrugen Besa ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile me hyrje te ...

Ofrohet me qera apartament 2+1 tek kompleksi Halili ne Tirane.
Kompleks i mirendertuar dhe i prefer
Me Qira 417-13a 400 €

Ofrohet me qera apartament 2+1 tek kompleksi Halili ne Tirane. Kompleks i mirendertuar dhe i preferuar dhe vetem pak ...

Apartament me qera te kompleksi Panorama ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje kompleks
Me Qira 1115-49b 350 €

Apartament me qera te kompleksi Panorama ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament 2+1 me qira midis zonen se Linzes dhe Freskut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje kompl
Me Qira 1122-5Z 300 €

Apartament 2+1 me qira midis zonen se Linzes dhe Freskut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje kompleksi te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bektash Berberi, prane Parkut te Liqenit ne Tirane.
Ndodhet n
Me Qira 1222-7V 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bektash Berberi, prane Parkut te Liqenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 0 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 615-38m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander
Me Qira 716-2K 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander Prosi. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1019-5L 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me siperfaqe 86 ...