Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-717-36K)

ID TRR-717-36K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 57 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Avni Rustemi

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane qendres ne Tirane.

Hyrja pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re.

Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne:

1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, nga 1 tualet per secilen dhome.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ofrohet komplet i mobiluar.

Banesa eshte e ngrohte ne dimer dhe e fresket gjate veres, dhe e pajisur me kondicioner per ngrohje/ ftohje.

Eshte nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes se fundmi, dhe qe ofron shume sherbime jetike perreth.

Zona ka lehtesisht akses ne rruget:

Tefta Tashko Koco, Hoxha Tahsim dhe ne rrugen Luigj Gurakuqi etj.


Cmimi 250 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Casa Italia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet 200 m larg ktheses se Kamze
Me Qira 913-7 200 €

Apartament 2+1 me qera prane Casa Italia ne Tirane. Apartamenti ndodhet 200 m larg ktheses se Kamzes, ne nje kompleks ...

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 417-38L 350 €

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kater
Me Qira 614-27b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet Agimi ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me s
Me Qira 113-13 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Pozicionohet ne katin e V te nje pallati me siperfaqe 110 m2. ...

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane.
Apartamenti ndod
Me Qira 613-39 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te ...

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kate
Me Qira 114-8b 300 / muaj €

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pal
Me Qira 615-42m 350 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku.Banesa ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 814-47b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku.Banesa ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane Kishes ...