Apartament 2+1 me qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane

ID TRR-722-3Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 73
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Banesa eshte e mobiluar dhe e rinovuar se fundmi me te gjitha kushtet e nevojshme.
Orientimi i apartamentit eshte Jug dhe Veri.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner te instaluar tek dhoma matrimoniale dhe ne sallon.
Zona ka akses te lehte ne rrugen  e Kavajes, rrugen Frosina Plaku, rrugen Babe Rexha, ish Fushen e Aviacionit dhe Zogun e Zi.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe gjithashtu ofrohet nje post parkimi resident .
Cmimi 400 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga lagj
Me Qira 613-15 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga lagjet me te preferuara ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-15V 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Spiro Dine ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje shtepie private nje
Me Qira 122-8S 300 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Spiro Dine ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje shtepie private nje kateshe ne zonen e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Megjithese apartament ndodhet ne katin e
Me Qira 813-7 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Megjithese apartament ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament me qira ne rrugen e Dibres, shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 223-13Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen e Dibres, shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 722-23G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti pozionohet ne nje zone sh
Me Qira 614-3j 450 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozionohet ne nje zone shume te mire te ...

Apartament 2+1 me qera prane kryqezimit te Laprakes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e nente dhe te fu
Me Qira 919-36S 300 €

Apartament 2+1 me qera prane kryqezimit te Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente dhe te fundit te nje pallati ...