Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-518-6L)

ID TRR-518-6L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 102 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, buze rruges kryesore.

Me nje siperfaqe totale prej 102 m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar.

Ngrohja dhe ftohjan sigurohen nepermjet dy kondicionereve inverter.

Ballkonet jane te orientuar nga jug-lindja dhe ofrojne pamje te zones perreth.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri dhe pak minuta nga Liqeni Artificial i Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/month.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.
Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i org
Me Qira 915-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te
Me Qira 220-34H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 319-21S 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-k
Me Qira 919-30L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri b
Me Qira 918-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Nodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nente dhe te
Me Qira 220-9S 530 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 817-22L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 416-24b 400 €

Apartament me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ...