Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Magnet ne Tirane

ID TRR-123-18G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 430
Kati 2
Sipërfaqe m2 73.9 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 74m2 te organziuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi,
dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti jepet per qera plotesisht i mobiluar me nje stil bashkekohor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne nje nga dhomat e gjumit.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte shume e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve kryesore si: shkolla, farmaci, markete etj.
Ka akses direkt ne rrugen Frosina Plaku, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 430 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane Sheshit Avni Rustemi Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 917-36d 400 €

Apartament me qera prane Sheshit Avni Rustemi Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament me qera perballe Universitetit Europian te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pal
Me Qira 116-33b 350 €

Apartament me qera perballe Universitetit Europian te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues buze ...

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Me Qira 814-44E 450 €

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete dhe te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1219-55L 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Banesa es
Me Qira 1022-24Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament me qira ne rrugen Panorama, prane Hipotekes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne ka
Me Qira 223-57Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Panorama, prane Hipotekes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kates
Me Qira 1220-10V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleks
Me Qira 719-34L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...