Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Nobis ne Tirane

ID TRR-123-32G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 97 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 97 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi,
nje tualet, dy ballkone dhe korridori lidhes.
Jepet per qera plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri. Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dritaret jane dopio xham dhe te gjitha te pajisura me grila.
Ngrohja dhe ftohja e dhomave sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Shtepia eshte e ndricuar nga drita natyrale pergjate dites.
Zona eshte nder me te preferuarat si per vendasit edhe te huajte, prane sherbiemeve te ndryshme si: shkolla, supermarket, farmaci, librari etj.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Ndodhet shume prane Liqenit artificial, sheshit Wilson, zonen e Bllokut etj.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.

Cmimi 1200 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te
Me Qira 1022-41G 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8te te nje pallati te ri ne rruge ...

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara
Me Qira 714-3j 1300 €

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1300 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat
Me Qira 516-10L 1100 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 522-50A 1300 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ...