Apartament 2+1 per qira prane Qendres se Tiranes

ID TRR-1121-17V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhok Biba

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe dy ballkone.
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me materiale cilesore dhe te reja. Shtruar me parket.
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo dhome.
Pozicionimi nga jugu ofron pamje te lire dhe ndricim te bollshem gjate gjithe dites.
Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore, te populluar dhe te sigurte.
Ka akses direkt ne rrugen Urani Pano, rrugen e Barrikadave, Bulevardin Zogu I dhe prane Sheshit Skenderbej. 
Cmimi: 1000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-59E 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Eshte i pozicionuar n
Me Qira 523-56A 950 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina prane Liqenit te Thate ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 518-32L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat
Me Qira 516-10L 1100 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur ...

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia es
Me Qira 923-47Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartamet 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje vi
Me Qira 1220-31V 900 €

Apartamet 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe me ...