Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-513-32)

ID TRR-513-22
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 121 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni Artificial

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me punime cilesore.

Siperfaqia prej 121 m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone.

Banesa ju ofrohet e gjitha e mobiluar, ne nje stil bashkohore dhe ploteson te gjitha kushtet e kerkuara.

Ne te do te gjeni pajisje kuzhine dhe hidrosanitare cilesore, depo, ambjent gatimi edhe ne ballkon, Tv, kondicioner ne cdo dhome, hidro masazh etj.

Pallati ju siguron drita,uje 24h, ashensor, siguri dhe administrim.

Vendodhja eshte favorite, pasi ndodhet shume afer Liqenit Artificial te Tiranes, duke ofruar ajrin e paster te parkut.

 

Cmimi: 600 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Ofrohet apartament 2+1, me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfa
Me Qira 618-44E 500 €

Ofrohet apartament 2+1, me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101m2 dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1019-5L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me siperfaqe 86 ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pa
Me Qira 817-19d 500 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 318-39L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues  ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 516-50K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pall
Me Qira 316-44K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallati i ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...