Apartament 2+1 me qira prane sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-524-52Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit martesore.
Shtepia orientohet nga Lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e vecuar, tualeti eshte i pajisur me dritare.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor dhe i pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona eshte e aksesuseshme dhe lidhet shpejt me rrugen e Kosovareve, rrugen Sami Frasheri, sheshin Willson etj.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1121-1N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 616-37K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 1123-8Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
Me Qira 1013-36 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-15d 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...