Apartament 2 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1215-51b)

ID TRR-1215-51b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Grigor Heba

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge kryesore.

Me nje siperfaqe prej 110 m2 banesa ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe 2 tualete.

Eshte totalisht e rinovuar nga brenda. Mobilimi eshte bashkohor dhe pothuajse i ri.

Apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave te mbushura me drite dielli pothuajse gjate gjithe dites. Ballkoni ofron pamje te zones perreth dhe eshte i orientuar nga lindja.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve. Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, plot ajer te paster dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume nga te huajt. 

Prane saj do te gjeni bar kafe, restorante te shumellojshme, dyqane, furre buke, pasticeri dhe te gjitha sherbimet qe je nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Pallati pozicionohet ne nje nga pikat kyce te qytetit, prane liqenit Artificial, sheshit Wilson, zones se Bllokut. Stadiumit Dinamo etj.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 400 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 719-44S 350 €

Apartament me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri perballe me ...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 518-42d 500 €

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 1119-59T 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundi
Me Qira 1019-13L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buz
Me Qira 115-41b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kate
Me Qira 114-8b 300 / muaj €

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Me nje ...

Apartament me qira ne Rrugen e Zallit afer Kodres se Diellit ne Tirane
Shtepia ndodhet ne kati
Me Qira 1120-52i 350 €

Apartament me qira ne Rrugen e Zallit afer Kodres se Diellit ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . 
Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertes
Me Qira 816-26K 450 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertese te re.  Me ...