Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane

ID TRR-419-46S
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 360
Kati 3
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Derhemi

Apartament 2+1 me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne rrugen Derhemi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 105 e organizuar ne sallon, ambient ngrenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe shume i mirembajtur. Kuzhina eshte e pajisur me pajisjet per gatim, sobe, frigorifer, tavoline ngrenje etj. Dhomat e gjumit kane drite natyrale gjate gjithe kohes dhe kane nje strukture te rregullt. 

Ka te instaluar 2 kondicioner ne sallon dhe ne dhomen matrimoniale per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka te perfshire ne cmimi dhe nje garazh 16 m2 ne katin -1.

Zona eshte shume prane qendres dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ka akses te lehte ne rrugen Qemal Stafa, Hoxha Tahsim, Sheshin Avni Rustemi etj.

 

Cmimi 360 Euro / Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 316-38b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje
Me Qira 314-48b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 1115-78b 350 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apart
Me Qira 117-7d 400 €

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish Stacionit te Trenit, ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Nd
Me Qira 319-5S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish Stacionit te Trenit, ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat
Me Qira 515-16b 330 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruges ...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e par
Me Qira 419-24S 400 €

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje p
Me Qira 816-29K 260 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...