Apartament 2+1 me qera prane rruges Mihal Grameno ne Tirane

ID TRR-423-49R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 80
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt dhe te fundit te nje vile private.
Siperfaqja e apartamentit eshte 80 m2 dhe organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ne gjendje shume te mire.
Ambientet jane te pajisura me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si markete, lokale, qendra shendetesore etj. 
Ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe rruget nderlidhese.
Ka dhe mundesi parkimi ne oborrin e viles. 

Cmimi: 600 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e p
Me Qira 1023-35X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 1122-21Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne Kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat kyce ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje
Me Qira 317-14d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 923-44Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 per qira prane Medresese ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me a
Me Qira 422-20V 500 €

Apartament 2+1 per qira prane Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te b
Me Qira 621-24V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te banimit te nje ...