Apartament 2+1 per qira te ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

ID TRR-822-14G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 72.5m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha e Aviacionit

Apartament 2+1 te rruga Grigor Gjirokastriti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje prej 72,5m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon dhe korridori lidhes.
Ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe eshte  I pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Dhomat jane te gjitha te shtruara me parket dhe nje nga dhomat e gjumit, ka dalje ne ballkon.
Dritaret jane dopio xham dhe te gjitha te pajisura me grila.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga tri kondicionere, te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Zona, ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e zhvilluar, prane fasiliteteve te ndryshme si: supermarkete, restorante, farmaci, park lojrash per femije etj.
Ka akses ne zonen e Laprakes, rrugen Dritan Hoxha, 21 Dhjetori etj.

Cmimi 500 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njo
Me Qira 613-34 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te njohur dhe mjaft te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kates
Me Qira 717-37L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 424-11X 440 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 821-50F 400 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 3-katesh ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 514-28b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 622-52Z 550 €

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 550 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat
Me Qira 715-48a 450 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...