Apartament 2+1 me qera prane Rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-423-4R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 4
Sipërfaqe m2 94
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Isa Boletini

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e tete dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 94 m2 e cila organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. 
Hapesira e brendshme e apartamentit eshte e organizuar me se miri me nje stil neoklasik. 
Ofrohet totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode. 
Apartamenti ofron sistem qendror kondicionimi qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Pallati ka izolim termik duke bere te mundur qe shtepia te qendroje e fresket ne vere dhe e ngrohte ne dimer.
Apartamenti eshte i orientuar ne Veri-Lindje gje qe mundeson ndricim natyral qe ne oret e para te mengjesit.
Apartamenti gjithashtu eshte i pajisur me panele diellore dhe ka dalje ne tarrace e cila eshte organizuar si nje kopesht me lule ne lartesi me nje pamje fantastike.
Zona eshte e qete, mjaft e kerkuar dhe ka akses te lehte me rruget dhe zonat kryesore te Tiranes si rruga e Dibres, rruga e Barrikadave, Sheshi Skenderbej, Bulevardi Zogu i Pare etj.

Cmimi: 800 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pall
Me Qira 316-44K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallati i ...

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi pjese e Pazarit te Ri, shume prane me qendren ne Tirane.
Me Qira 617-20K 900 €

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi pjese e Pazarit te Ri, shume prane me qendren ne Tirane. Hyrja pozicionohet ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te r
Me Qira 120-23S 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 919-12S 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste n
Me Qira 617-24d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 215-30b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 1117-20L 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 523-24Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje ...