Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1116-21L)

ID TRR-1116-21L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 112 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Ka siperfaqe prej 112m2 dhe ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Banesa ofrohet e mobiluar dhe eshte e pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje.

Dhomat ndricohen me drite natyrale gjate gjithe dites dhe dritaret jane te pajisura me grila.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar me akses te lehte ne rrugen e Durresit, rrugen Dritan Hoxha dhe rrugen Muhamet Gjollesha.

Pallati ofron administrim dhe dy ashensor.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Ti
Me Qira 1213-34b 350 € €

Apartament me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane, i pozicionuar afer maternitetit te ri te Tiranes. Ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 219-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Kjo prone megjithese ndodhet ne kat
Me Qira 1013-18 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne
Me Qira 216-13b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri.
Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,s
Me Qira 315-29d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 316-6K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane rruges se Kosovareve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nj
Me Qira 218-30R 500 €

Apartament me qera prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 518-42d 500 €

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...