Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-22L)

ID TRR-1218-22L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ambasades Amerikane, Ambasades Italiane, Aba Center, etj.

Me nje siperfaqe prej 130 m2 ndahet ne sallon se bashku me vendin e ngrenies dhe kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, koridor dhe 2 tualete.

ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Dhomat kane siperfaqe te bollshme dhe jane te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja kryehet nepermjet sistemit qendror aspirim-kodicionim.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt.

Aksesohet lehtesisht ne rrugen e Elbasanit, rrugen Themistokli Germenji, rrugen Papa Gjon Pali II etj.

Pallati pozicionohet ne nje nga pikat kyce te qytetit prane zones se Bllokut, sheshit Nene Tereza, parkut Kombetar te Tiranes etj.

 Gjithashtu ofron cilesi te larte ndertimi, siguri me kamera 24-ore, administrim dhe ashensor. 

Ne cmim perfshihen dy vende parkimi ne katet e nendheshme te pallatit.

Cmimi 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 1015-3b 1100 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 1015-12K 1100 €

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 615-10b 950 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...