Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1218-22L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dervish Hima

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane ambasades Amerikane, Ambasades Italiane, Aba Center, etj.

Me nje siperfaqe prej 130 m2 ndahet ne sallon se bashku me vendin e ngrenies dhe kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, koridor dhe 2 tualete.

ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Dhomat kane siperfaqe te bollshme dhe jane te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja kryehet nepermjet sistemit qendror aspirim-kodicionim.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt.

Aksesohet lehtesisht ne rrugen e Elbasanit, rrugen Themistokli Germenji, rrugen Papa Gjon Pali II etj.

Pallati pozicionohet ne nje nga pikat kyce te qytetit prane zones se Bllokut, sheshit Nene Tereza, parkut Kombetar te Tiranes etj.

 Gjithashtu ofron cilesi te larte ndertimi, siguri me kamera 24-ore, administrim dhe ashensor. 

Mundesi parkimi ne katet e nendheshem te pallatit me cmim ekstra

Cmimi 850 Euro/muaj taksa te perfshira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 –te &nb
Me Qira 715-1M 750 €

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati ...

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bog
Me Qira 1014-55a 800 € €

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen Pjeter Bogdani, i pozicionuar ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 618-24d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Maternetit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 98&nbs
Me Qira 820-26D 800 €

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ...

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 821-21F 800 €

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 315-55b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...