Apartament 2+1 me qira tek Rezidenca Turdiu ne Tirane

ID TRR-623-48R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 8
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beniamin Kruta

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me dy ashensor. 
Ka nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 77 m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verande me nje siperfaqe 50 m2 qe rrethon te gjithe apartamentin. 
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje mobilim te ri, modern dhe kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesor dhe vetratat e medha te xhamit mundesojne ndricim te bollshem natyral per apartamentin.
Veranda e bollshme ofron mundesi relaksi dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Zona eshte e qete dhe prane saj mund te gjenden te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te lehte me rrugen Dritan Hoxha, zonen e Zogut te Zi, zona e 21 Dhjetorit dhe ish-Sheshin Shqiponja. 
Bashke me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi ne katin e nendheshem te nderteses.

Cmimi: 800 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Magnet ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 523-35Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Magnet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen  Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 822-48G 700 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen  Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te n
Me Qira 318-11d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, pran
Me Qira 1014-21b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste n
Me Qira 617-24d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1123-25Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 517-6d 900 €

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...