Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1222-14G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 440
Kati 2
Sipërfaqe m2 135 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjedja

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 135 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma, dy tualete,
nje ballkon dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet bosh per zyra dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore per banim.
Ofron punime te brendshme te mira. Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Ambienti eshte shume i pershtatshem per zyra te ndryshme si: klinika, fondacione, organizata etj.
Zona perreth eshte shume e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, zonen e 21 Dhjetorit, rrugen Teodor Keko etj.

Cmimi 50.000 ALL/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues p
Me Qira 615-54b 320 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 823-41X 420 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje vile 4 ...

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1 me qira prane rruges se Fortuzit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet
Me Qira 421-29D 330 €

Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1 me qira prane rruges se Fortuzit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali  ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-rt te nj
Me Qira 315-11m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali  ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ...

Apartament me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe
Me Qira 1214-11b 400 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 4-
Me Qira 119-12L 350 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Astirit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile
Me Qira 1117-26d 450 €

Apartament me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile . Ka nje siperfaqe ...