Apartament 2+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-1222-1Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi Lushnjes

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te vjeter dhe pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 75m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar, me cdo gje te re dhe bashkohore.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner i vendos ne sallon.
Apartamenti eshte pjese e nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim.
Zona lidhet lehtesisht me rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, ish Parkun etj.

Cmimi 600 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 323-57Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 723-2Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Siri Kodra, prane zones se Ish Frigoriferit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane.
Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pall
Me Qira 1219-64S 700 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut neTirane. Ndodhet ne katin e shtate te fundit te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 717-14T 550 €

Apartament 2+1 me qera tek Vizion Plusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Alban
Me Qira 922-10G 480 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne ...

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste n
Me Qira 617-24d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 318-55d 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Banesa eshte e pozi
Me Qira 223-55Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e ...