Apartament 2+1 me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRR-323-48R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 360
Kati 2
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani prane rruges se Elbasanit.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile private 3 kateshe.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 103 m2 e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon rreth apartamentit.
Ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe ne gjendje shum te mire. 
Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per banim ose zhvillim biznesi.
Oborri ofron vend parkimi per disa makina, dhe eshte i mbushur me peme frutore.
Zona eshte e qete dhe ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit dhe parkun e Liqenit Artificial.

Cmimi: 360 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 323-24G 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 114-46b 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te q
Me Qira 422-8S 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe shume te ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-37F 500 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 500 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tir
Me Qira 923-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 117-46L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e shtate te nj
Me Qira 618-30d 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ...