Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-721-12V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 7
Sipërfaqe m2 65.7 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament me qira ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.
E pozicionuar ne nje nga komplekset me te njohura dhe te kerkuara ne Tirane, 
shtepia ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te administruar mire.
Siperfaqja prej 65.7 m2 ndahet ne nje sallon dhe kuzhine te perfshira ne nje hapesire te vetme,
2 dhoma gjumi te cilat jane perfituar nga nje modifikim ne planimetrine fillestare, ku nga nje dhome gjumi kane rezultuar 2 dhoma, dhoma matrimoniale e cila eshte e plote dhe me ndricim natyral si edhe dhoma e femijeve e cila ka siperfaqe te vogel, ka nje banjo, korridor dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me nje arredim bashkekohor dhe komod, ku dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesore, dhomat e gjumit jane kompakte por te rehatshme, kuzhina i ka te gjitha pajsijet elektroshtepiake dhe ballkoni eshte i mbuluar me tended dhe ofron akomodim me ndenjese dhe tavoline per tu relaksuar.
Banesa eshte e pajisur edhe me kondicioner inverter per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Orientimi nga lindja mundeson ndricim natyral dhe te bollshem gjate gjithe dites.
Ofrohet edhe nje vend parkimi i mbyllur ne katet e nendheshme te nderteses me vleren 50 euro.
Ka akses te shpejte ne Bulevardin Gjergj Fishta dhe lidhet me rrugen Teodor Keko.

Cmimi: 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kate
Me Qira 816-44b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, prane ...

Apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha, Prane Ring Center ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 121-38D 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Dritan Hoxha, Prane Ring Center ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallat
Me Qira 1013-31 550 €

Apartament 2+1 me qera te Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ekzistues, me ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-60b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane zyrave te ...

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat
Me Qira 720-32V 550 €

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 1018-16E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te
Me Qira 121-41D 380 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopsh
Me Qira 1217-9R 340 €

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopshtin ...